1/2 CT roze toermalijn solitaire gouden Infinity Stud Earring
Reguliere prijs
£251.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
De unieke design Infinity-oorknopjes zijn verfraaid met 4x4 MM ronde geslepen roze toermalijn in griffenzetting, prachtig bezaaid met massief goud samengesteld uniek Infinity-patroon. Het mooie paar schroefoorknopjes is een perfecte nieuwjaarsverrassing voor je dame.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN042163971 |
| Lengte | 11,1 mm |
| Breedte | 5,8 mm |
| Gewicht | 0,96 g (bij benadering) |
| ROZE TOERMALIJN INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 0,44 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-4X4 mm-2 stuks |
| Kleur | Roze |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |








