1,25 CT ringset Aquamarijn Station-kettingarmband
Reguliere prijs
£415.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Grijp deze stralende Station Chain-armband voor je meisje, verfraaid met rondgeslepen aquamarijn in massief goud met omlijsting. Ze zal je verrassingscadeau zeker geweldig vinden.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-ARMBAND0621105134 |
| Lengte | 178 mm |
| Breedte | 5 mm |
| Gewicht | 2,24 g (bij benadering) |
| AQUAMARINE INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 5 stuks |
| Totaal gewicht | 1,25 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-4X4 mm-5 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Bezelinstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |










