1,50 CT Prong Set Moissanite jubileumbandring met accent
Reguliere prijs
£272.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Trek de aandacht met onze Half Eternity Band met Round Cut Moissanite in Prong Setting, versierd met massief goud.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS052182269 |
| Breedte | 2,5 mm |
| Hoogte | 5,4 mm |
| Gewicht | 3,31 g |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 67 stuks |
| Totaal gewicht | 1,49 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1X1 mm-56 stuks Rond-3X3 mm-11 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |










