1/2 CT ronde geslepen diamanten cluster bypass-ring in griffenzetting
Reguliere prijs
£591.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Wees een fashionista met onze minimale diamanten ring met ronde geslepen diamant gezet in een griffenzetting, versierd met massief goud.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS062189852 |
| Breedte | 3,6 mm |
| Hoogte | 7,5 mm |
| Gewicht | 1,92 g |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 7 stuks |
| Totaal gewicht | 0,34 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,30X1,30 mm-4 stuks Rond-1,50X1,50 mm-2 stuks Rond-4X4 mm-1 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | HI-SI |












