1,50 CT ronde zirkoon drie stenen verlovingsring in goud
Reguliere prijs
£224.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Onze drie stenen verlovingsring is voorzien van prachtige rond geslepen zirkonia's die in een griffenzetting zijn gezet en vertelt het verleden, het heden en de toekomst van uw relatie. Versier haar hand met deze prachtige CZ-verlovingsring en laat jouw verhaal schitteren. Draag deze elegante en glamoureuze eenvoudige verlovingsring om een onvergetelijke indruk te maken.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS032218500 |
| Breedte | 5,2 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Gewicht | 2,58 g |
| Zirkoon-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 3 stuks |
| Totaal gewicht | 1,60 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-3X3 mm-2 stuks Rond-7X7 mm-1 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |












