2 CT ringset Ruby Full Eternity stapelbare ring
Reguliere prijs
£1,129.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze Ruby Ring is uniek en een prachtig sieraad voor je dierbaren. Het is voorzien van Round Cut Ruby in volledig eeuwigheidspatroon in de rand op de Eternity Ring. Deze Full Eternity Ring is gemaakt van massief goud. Ga alleen of stapel hem met andere ringen, in beide opzichten ziet hij er perfect uit.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0821169419 |
| Breedte | 1,7 mm |
| Hoogte | 3,2 mm |
| Gewicht | 2,40 g (bij benadering) |
| RUBY-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 21 stuks |
| Totaal gewicht | 2,08 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-2,50X2,50 mm-21 stuks |
| Kleur | Rood |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |












