2,75 CT hart Moissanite Solitaire verlovingsring
Reguliere prijs
£272.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze hartring is voorzien van hartvormige moissanite in 3-polige zetting met oppervlakte-griffenzetting in zijstenen. Het is gemaakt van massief goud op Moissanite-ringen voor dames.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0721118073 |
| Breedte | 5 mm |
| Hoogte | 8,6 mm |
| Gewicht | 2,40 g |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 13 stuks |
| Totaal gewicht | 2,65 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Hart-8X8 mm-1 stuks Rond-1,80X1,80 mm-4 stuks Rond-1,90X1,90 mm-4 stuks Rond-2,50X2,50 mm-2 stuks Rond-2X2 mm-2 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Hart, Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |














