3/4 CT minimale diamanten Solitaire verlovingsring
Reguliere prijs
£741.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Wees een fashionista met deze Solitaire-verlovingsring, versierd met een rond geslepen diamant gezet in een decoratieve zetting met ronde diamanten langs de schacht voor een klassieke look. Deze verlovingsring is sierlijk vervaardigd uit goud en schittert met de belofte van elke morgen.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS022210383 |
| Breedte | 4,5 mm |
| Hoogte | 4 mm |
| Gewicht | 1,68 g (bij benadering) |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 49 stuks |
| Totaal gewicht | 0,61 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-0,80X0,80 mm-20 stuks Rond-1,30X1,30 mm-28 stuks Rond-4X4 mm-1 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Decoratieve instelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |












