3/4 CT diamanten Solitaire illusie Art Deco-ring
Reguliere prijs
£517.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Maak een statement met deze vintage diamanten ring met rond geslepen diamant gezet in een illusiesetting versierd met massief goud.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS032155270 |
| Breedte | 4 mm |
| Hoogte | 10,4 mm |
| Gewicht | 1,84 g (bij benadering) |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 53 stuks |
| Totaal gewicht | 0,52 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-0,80X0,80 mm-16 stuks Rond-0,90X0,90 mm-4 stuks Rond-1,30X1,30 mm-14 stuks Rond-1,60X1,60 mm- 2 stuks Rond-1,70X1,70 mm-4 stuks Rond-1X1 mm-12 stuks Rond-2X2 mm-1 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Illusie-setting |
| Kwaliteitsgraad | SI |










