3/4 CT Moissanite bloemencluster Stud Oorbellen
Reguliere prijs
£231.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Omarm de schoonheid van de natuur met onze Moissanite bloemenclusteroorknopjes. Een verbluffende mix van elegantie en botanische charme.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN082210139 |
| Lengte | 10,6 mm |
| Breedte | 9,2 mm |
| Hoogte | 4,3 mm |
| Gewicht | 2,56 g (bij benadering) |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 26 stuks |
| Totaal gewicht | 0,74 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,50X1,50 mm-12 stuks Rond-1,80X1,80 mm-12 stuks Rond-2,20X2,20 mm-2 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |








