7 CTW stokbrood gesneden granaat eeuwigheidsring in gedeelde tandzetting
Reguliere prijs
£353.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Vier haar met de verfijnde charme van deze Garnet Eternity Bandring. Deze granaatring is versierd met baguette-geslepen granaten in een gedeelde zetting en is gemaakt van goud, waardoor het een tijdloos stuk is dat ze voor altijd zal koesteren.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS092021035 |
| Breedte | 3,5 mm |
| Hoogte | 4,6 mm |
| Gewicht | 2,72 g (bij benadering) |
| GARNET INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 36 stuks |
| Totaal gewicht | 7,06 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Baguette-2X4 mm-36 stuks |
| Kleur | Rood |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Stokstok |
| Instellingstype | Gedeelde instelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |














