Gecertificeerde Moissanite Sunburst-hanger in Prong-zetting
Reguliere prijs
£251.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Straal in de zon met onze Moissanite Sunburst-hangerketting. Een modieus accessoire dat je niet wilt missen. Winkel nu!
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-PENDANT032213970 |
| Lengte | 23,4 mm |
| Breedte | 17,3 mm |
| Gewicht | 2,80 g (bij benadering) |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 33 stuks |
| Totaal gewicht | 2,24 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-2X2 mm-32 stuks Rond-4X4 mm-1 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |








