Minimale citrien en diamanten bypass-beloftering
Reguliere prijs
£272.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Verhoog de glamour van je look met deze prachtige Minimal Bypass Ring, met een Citrien edelsteen in ronde vorm, gezet als middensteen in een Prong Setting. De ring is verder versierd met diamantaccenten op de Bypass Shank. Deze Minimal Promise Ring is de perfecte aanvulling op elke outfit. Maak een blijvende indruk met dit prachtige stuk.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0821145589 |
| Breedte | 2,5 mm |
| Hoogte | 5,5 mm |
| Gewicht | 1,76 g |
| CITRIEN INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,27 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-4X4 mm-1 stuks |
| Kleur | Geel |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 8 stuks |
| Totaal gewicht | 0,10 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,40X1,40 mm-8 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | HI-SI |












