Ovale Ruby Solitaire trouwring bezet met diamant
Reguliere prijs
£761.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Vier je liefde met deze voortreffelijke trouwringenset met een prachtige 6X8 MM Oval Cut Lab Created Ruby solitaire in een klauwzetting en Ronde Vorm Diamanten accenten in een griffenzetting. Deze ringenset is gemaakt van prachtig goud en straalt charme en elegantie uit. Met een totaalgewicht van 2,25 karaat en een AAAA-kwaliteitsbeoordeling zal deze ringenset zeker jarenlang worden gekoesterd. Alle gebruikte edelstenen zijn gecertificeerd en ondergaan een streng kwaliteitscontroleproces.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0821212192 |
| Breedte | 12 mm |
| Hoogte | 4 mm |
| Gewicht | 2,56 g (bij benadering) |
| LAB GEMAAKT RUBY-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 1,55 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Ovaal-6X8 mm-1 stuks |
| Kleur | Rood |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Ovaal |
| Instellingstype | Klauwenset |
| Kwaliteitsgraad | AAAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 12 stuks |
| Totaal gewicht | 0,74 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,50X1,50 mm-2 stuks Rond-1,80X1,80 mm-2 stuks Rond-1X1 mm-2 stuks Rond-2,50X2,50 mm-2 stuks Rond-2X2 mm-1 stuks Rond-3X3 mm-3 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Klauwenset |
| Kwaliteitsgraad | SI |














