Pear Cut Ruby en Black Onyx Bar Earring voor Helix Piercing
Reguliere prijs
£306.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Introduceer wat glamour in je stijl met deze prachtige Ruby Helix-oorbel. Ondanks zijn kleine formaat is dit lichaamssieraad ongelooflijk aantrekkelijk. Vervaardigd met goud en voorzien van een prachtig ontwerp met Pear Cut Ruby en Black Onyx in een afwisselend patroon. Je kunt deze staafoorbel dragen op je Helix-, Kraakbeen- of Bovenkwabpiercing.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-BODYJ0921397827 |
| Lengte | 3,2 mm |
| Breedte | 8 mm |
| Hoogte | 2 mm |
| Gewicht | 0,45 g (bij benadering) |
| ZWARTE ONYX-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 0,18 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Peer-2X3 mm-2 stuks |
| Kleur | Zwart |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Peer |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| RUBY-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 0,20 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Peer-2X3 mm-2 stuks |
| Kleur | Rood |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Peer |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |












