Gemaakt Ruby Solitaire verlovingsring met diamant
Reguliere prijs
£734.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Maak haar dag buitengewoon met deze 8 mm ronde robijnrode solitaire ring met ronde vorm en Milgrain-details. Deze prachtige ring is verfraaid met een ronde vorm gecreëerd door robijn en diamant, waardoor het een schattig sieraad is voor de speciale vrouw in je leven.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS122037188 |
| Breedte | 6,5 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Gewicht | 2,72 g (bij benadering) |
| LAB GEMAAKT RUBY-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 2,35 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-8X8 mm-1 stuks |
| Kleur | Rood |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 28 stuks |
| Totaal gewicht | 0,79 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,50X1,50 mm-2 stuks Rond-1X1 mm-12 stuks Rond-2X2 mm-14 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |












