Ronde London Blue Topaz minimale verlovingsring met diamant
Reguliere prijs
£387.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Versier jezelf met de schoonheid van deze verlovingsring, met een 5 mm ronde Londense blauwe topaas als middelpunt, omringd door glinsterende ronde diamanten in een halo- en zijsteenstijl. Deze trouwverjaardagsring is perfect voor haar en een uitstekende keuze om je look naar een hoger niveau te tillen.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS112029644 |
| Breedte | 4 mm |
| Hoogte | 6,5 mm |
| Gewicht | 1,20 g |
| LONDEN BLAUWE TOPAZ-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,60 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-5X5 mm-1 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 32 stuks |
| Totaal gewicht | 0,42 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,20X1,20 mm-32 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | HI-SI |










