1 CT natuurlijke maansteen solitaire ring met verrassingsdiamant
Reguliere prijs
£326.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze mooie Solitaire-ring is versierd met ronde vorm Maansteen als Solitaire in 4-polige zetting, met een kleine verrassingsdiamant. Deze Solitaire-ring is samengesteld uit goud.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0821198803 |
| Breedte | 4,5 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Gewicht | 2,40 g (bij benadering) |
| MAANSTEENINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,85 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-8X8 mm-1 stuks |
| Kleur | lichtblauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 0,05 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,50X1,50 mm-2 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |












