Solitaire Emerald en Diamond hedendaagse Stud Oorbellen
Reguliere prijs
£687.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Wees glamoureus met eigentijdse hemelse oorknopjes met rondgeslepen smaragdgroene edelstenen en diamant in een hemels ontwerp. Schitter in stijl.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN112111171 |
| Lengte | 6,4 mm |
| Breedte | 6,5 mm |
| Gewicht | 1,12 g (bij benadering) |
| smaragdgroene informatie | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 0,62 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-4X4 mm-2 stuks |
| Kleur | Groen |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 4 stuks |
| Totaal gewicht | 0,04 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,30X1,30 mm-4 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |










