0,25 CT Interlock-hartring met robijn en moissaniet in goud
Reguliere prijs
£340.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze dubbele hartenring is gemaakt met twee harten bezet met sprankelende ronde robijnrode edelstenen in een griffenzetting. De gespleten schachtband is versierd met kostbare ronde moissanietstenen. Het met robijnen in elkaar grijpende hartontwerp is gemonteerd op een glanzende, massief gouden metalen band.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS082019969 |
| Breedte | 9 mm |
| Hoogte | 1,9 mm |
| Gewicht | 2,30 g (bij benadering) |
| RUBY-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 18 stuks |
| Totaal gewicht | 0,24 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,10X1,10 mm-2 stuks Rond-1,60X1,60 mm-2 stuks Rond-1X1 mm-14 stuks |
| Kleur | Rood |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 16 stuks |
| Totaal gewicht | 0,06 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1X1 mm-16 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |












