0,75 CT goud en diamanten drie stenen hoepel oorbellen
Reguliere prijs
£597.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Neem een beetje sprankeling met je mee, waar je ook heen gaat met deze oorringen, verfraaid met ronde diamanten in de ringzetting en prachtig vervaardigd in massief goud metaal
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN052186468 |
| Lengte | 20 mm |
| Breedte | 3,5 mm |
| Gewicht | 2,34 g (bij benadering) |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 6 stuks |
| Totaal gewicht | 0,84 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-3X3 mm-6 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Bezelinstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |


















