1,25 CT blauwe saffier en diamanten bloemenclusteroorknopjes
Reguliere prijs
£844.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze klassieke oorknopjes zijn bedoeld voor vrouwen om er elegant en stijlvol uit te zien. Deze sneeuwvlokoorbellen zijn gezet in massief goud en verfraaid met een griffenzetting. Ze bestaan uit ronde blauwe saffier en ronde briljant geslepen diamanten, zodat je helder kunt stralen en er prachtig uit kunt zien als altijd.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN012148149 |
| Lengte | 9,8 mm |
| Breedte | 8,5 mm |
| Gewicht | 1,68 g (bij benadering) |
| BLAUWE SAFFIERINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 0,10 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-2X2 mm-2 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 36 stuks |
| Totaal gewicht | 1,14 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,60X1,60 mm-24 stuks Rond-1,80X1,80 mm-12 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |














