1/4 CT gecertificeerde Moissanite kat op maan gouden hanger
Reguliere prijs
£245.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze charmante Moissanite-hanger toont een prachtige kleine kat die op een maan zit met een rond gesneden Moissanite in een 3-polige setting. Deze hanger is gemaakt van goud en is een lief en schattig sieraad dat de harten van zowel kattenliefhebbers als liefhebbers van edelstenen zal veroveren.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-PENDANT072210166 |
| Lengte | 24,5 mm |
| Breedte | 13,2 mm |
| Gewicht | 3,44 g |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,32 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-4X4 mm-1 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | 3-polige instelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |








