1,5 CT Lab Grown Ruby en Diamond Halo klassieke oorbel
Reguliere prijs
£368.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Voel je mooi bij het versieren van deze klassieke oorknopjes met schroeffunctie. Het paar oorknopjes is verfraaid met 5 MM Lab Created Ruby en Diamond. Gemaakt met robijn als centrale steen die er geweldig uitziet met diamant als halo.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN0621105969 |
| Lengte | 7,3 mm |
| Breedte | 7,3 mm |
| Gewicht | 1,42 g (bij benadering) |
| LAB GEMAAKT RUBY-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 1,30 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-5X5 mm-2 stuks |
| Kleur | Rood |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 32 stuks |
| Totaal gewicht | 0,32 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,10X1,10 mm-32 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |








