1 CT antieke Londense blauwe topaas en diamanten verlovingsring met Milgrain-details
Reguliere prijs
£419.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
De vintage verlovingsring is versierd met 5 mm ronde Londense blauwe topaas in 4-polige zetting, gemonteerd in massief goud en verfraaid met ronde diamant gerangschikt in halo op de solitaire ring. De verlovingsring is ook versierd met Milgrain voor een vintage look.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS122043176 |
| Breedte | 8 mm |
| Hoogte | 5,8 mm |
| Gewicht | 2,48 g (bij benadering) |
| LONDEN BLAUWE TOPAZ-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,60 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-5X5 mm-1 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 24 stuks |
| Totaal gewicht | 0,38 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,20X1,20 mm-16 stuks Rond-1,50X1,50 mm-2 stuks Rond-1X1 mm-4 stuks Rond-2X2 mm-2 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |












