1 CT Moissanite drie stenen jubileumring met accent
Reguliere prijs
£230.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
In deze sprankelende jubileumring met drie stenen is Round Cut Moissanite verwerkt. Moissanite-accenten sieren de massief gouden schacht en maken deze jubileumring tot een prachtig cadeau voor je geliefde op de speciale dag.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS052176839 |
| Breedte | 5,2 mm |
| Hoogte | 3 mm |
| Gewicht | 2,49 g |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 53 stuks |
| Totaal gewicht | 0,87 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,10X1,10 mm-50 stuks Rond-3X3 mm-3 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |










