1,50 CT Londense blauwtopaas Keltische solitaireband met diamant
Reguliere prijs
£291.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Compleet je outfit voor de speciale gelegenheid met deze prachtige Solitaire Band versierd met Ronde Vorm London Blue Topaas met Ronde Vorm Diamant. Deze Solitaire Band-ring is gemaakt van massief goud met Keltische details voor een charmante uitstraling.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS102026026 |
| Breedte | 6 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Gewicht | 3,00 g (bij benadering) |
| LONDEN BLAUWE TOPAZ-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 1,35 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-7X7 mm-1 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 0,05 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,50X1,50 mm-2 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |














