1. 25 CT London Blue Topaz klassieke oorknopjes voor dames
Reguliere prijs
£223.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Zie er op je best uit in deze oorknopjes met een 5 MM London Blue Topaz Solitaire in een uniek goudpatroon dat bijdraagt aan de uitstraling van deze oorknopjes.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN022012222 |
| Lengte | 8,6 mm |
| Breedte | 8,6 mm |
| Hoogte | 3,6 mm |
| Gewicht | 2,02 g (bij benadering) |
| LONDEN BLAUWE TOPAZ-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 1,20 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-5X5 mm-2 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | 3-polige instelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |










