Klassieke Halo-oorknopjes van 1,5 CT met peridot en diamant
Reguliere prijs
£387.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
De klassieke oorknopjes zijn gemaakt van ronde vorm van peridot en diamant in halo-setting. Deze 5 mm Peridoot-oorknopje met diamanten halo zal een charmant sieraad zijn voor je vrouw op je jubileum.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN062016856 |
| Lengte | 7,3 mm |
| Breedte | 7,3 mm |
| Gewicht | 1,52 g (bij benadering) |
| PERIDOT-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 1,08 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-5X5 mm-2 stuks |
| Kleur | Groen |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 32 stuks |
| Totaal gewicht | 0,32 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,10X1,10 mm-32 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |














