1/4 CT ronde diamanten drie stenen belofte ring in goud
Reguliere prijs
£365.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze pure diamanten ring schittert prachtig. De ronde briljant geslepen diamant is in de bezelzetting geplaatst om meer charme aan de ring toe te voegen. Een zeer slanke en elegante Diamond Promise Ring is vervaardigd in goud voor betoverende charme. Creëer een herinnering van een moment met deze Diamond Promise Ring.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS012012107 |
| Breedte | 2,2 mm |
| Hoogte | 3,7 mm |
| Gewicht | 1,84 g (bij benadering) |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 3 stuks |
| Totaal gewicht | 0,21 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-2,50X2,50 mm-3 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Omlijstinginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |












