1/4 CT ronde diamanten Sunburst trouwring in goud
Reguliere prijs
£541.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Trouwringenset in Sunburst-stijl is vervaardigd in goud voor een luxueuze uitstraling. Deze diamanten bruidsringset is een betoverend sieraad, het heeft een tijdloze aantrekkingskracht die echt aantrekkelijk is. Deze bloemenset met gouden diamanten ringen is een creatieve manier om je liefde voor je aanstaande partner te uiten.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS022150130 |
| Breedte | 4 mm |
| Hoogte | 7,5 mm |
| Gewicht | 2,24 g (bij benadering) |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,25 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-4X4 mm-1 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Bloemenomgeving |
| Kwaliteitsgraad | SI |












