1,25 CT Maansteen Solitaire en diamanten zijsteen verlovingsring
Reguliere prijs
£617.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Een buitengewone en mooie Solitaire-verlovingsring is verfraaid met Ronde Vorm Maansteen gezet als solitaire in een 4-polige zetting en Ronde Vorm Diamant als Zijsteen. Deze Side Stone-verlovingsring is verkrijgbaar in massief goud.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0821127062 |
| Breedte | 8 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Gewicht | 3,36 g (bij benadering) |
| MAANSTEENINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,85 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-8X8 mm-1 stuks |
| Kleur | lichtblauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 68 stuks |
| Totaal gewicht | 0,36 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-0,90X0,90 mm-24 stuks Rond-1X1 mm-44 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |












