1,50 CT Princess Cut gemaakte blauwe saffier Solitaire oorknopjes
Reguliere prijs
£217.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Solitaires zijn altijd betoverend! Grijp deze solitaire-oorbellen en versier je oren met hun schoonheid. Deze oorbellen zijn gemonteerd met een prinsessengeslepen blauwe saffier, stevig vastgehouden in een 4-polige zetting. Deze oorbellen met blauwe saffier zullen je prachtig staan en zullen je zeker complimenten opleveren.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN062190055 |
| Lengte | 4,6 mm |
| Breedte | 4,6 mm |
| Gewicht | 0,96 g (bij benadering) |
| LAB GEMAAKT BLAUWE SAPPHIRE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 1,40 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Prinses geslepen-5X5 mm-2 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Prinses-snit |
| Instellingstype | Instelling met 4 tanden |
| Kwaliteitsgraad | AAAA |














