2 CT Lab gemaakt blauwe saffier Solitaire oorknopjes
Reguliere prijs
£224.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Maak een statement met deze eenvoudige maar stijlvolle oorknopjes: met ronde uitgesneden, door lab gecreëerde blauwe saffier, veilig vastgehouden in klauwzetting. Deze oorbellen met blauwe saffier zijn handgemaakt in goud voor een weelderige uitstraling. Haal deze solitaire-oorbellen in huis voordat het te laat is.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN042164065 |
| Lengte | 6 mm |
| Breedte | 6 mm |
| Gewicht | 1,40 g (bij benadering) |
| LAB GEMAAKT BLAUWE SAPPHIRE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 2,10 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-6X6 mm-2 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Klauwenset |
| Kwaliteitsgraad | AAAA |














