2 CT London Blue Topaas bloemverlovingsring met diamant
Reguliere prijs
£805.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Neem de volgende stap en geef uitdrukking aan je levenslange toewijding met deze elegant ogende London Blue Topaz Bloemenring. Deze ronde Londense blauwe topaas omgeven door diamant vormt een uniek bloemmotief dat de ring een verleidelijke uitstraling geeft. De sprankelende ring is gemaakt van goud.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS032210235 |
| Breedte | 12,6 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Gewicht | 2,96 g (bij benadering) |
| LONDEN BLAUWE TOPAZ-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,60 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-5X5 mm-1 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Accent |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 20 stuks |
| Totaal gewicht | 0,84 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,30X1,30 mm-8 stuks Rond-2,70X2,70 mm-4 stuks Rond-2X2 mm-8 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Accent |
| Kwaliteitsgraad | SI |












