2 CT Prinses Diana Geïnspireerd Oval Cut Zirkoon Halo Verlovingsring
Reguliere prijs
£217.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Laat haar zich op jouw speciale dag een prinses voelen met deze door prinses Diana geïnspireerde ring, versierd met ovale zirkoon, gezet als een solitaire met sierlijke zirkonia's die een halo creëren. Deze verlovingsring is vervaardigd uit massief goud voor een luxueuze uitstraling.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS082216737 |
| Breedte | 4 mm |
| Hoogte | 11 mm |
| Gewicht | 1,90 g |
| Zirkoon-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 13 stuks |
| Totaal gewicht | 1,26 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Ovaal-5X7 mm-1 stuks Rond-1,80X1,80 mm-12 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Ovaal, Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |










