2,25 CT klassieke Ethiopische opaal en diamanten Halo-oorknopjes
Reguliere prijs
£447.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Het is een klassieke Halo-oorknopje voor dames in goud, bestaande uit Ethiopische opaal met ronde vorm, verfraaid in een griffenzetting met ronde diamanten stenen, terwijl Halo verfraaid is in een pave-zetting.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN0621105712 |
| Lengte | 9 mm |
| Breedte | 9 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Gewicht | 2,16 g (bij benadering) |
| ETHIOPISCHE OPALEN INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 1,60 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-6X6 mm-2 stuks |
| Kleur | Regenboog |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Instelling met 4 tanden |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 36 stuks |
| Totaal gewicht | 0,47 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,20X1,20 mm-36 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Instelling met 4 tanden |
| Kwaliteitsgraad | SI |


















