2,5 CT ovaal geslepen zwarte onyx klassieke oorknopjes met diamanten halo
Reguliere prijs
£650.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Maak van jouw jubileum een onvergetelijke gebeurtenis voor haar door haar een hartverwarmend cadeau te geven, zoals deze Statement Oorbellen. Deze oorknopjes zijn verfraaid met ovaal geslepen zwarte onyx in een tandzetting met diamanten halo, vervaardigd in goud.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN0621106690 |
| Lengte | 10,3 mm |
| Breedte | 8,3 mm |
| Gewicht | 2,31 g (bij benadering) |
| ZWARTE ONYX-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 2,20 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Ovaal-6X8 mm-2 stuks |
| Kleur | Zwart |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Ovaal |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 32 stuks |
| Totaal gewicht | 0,96 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,60X1,60 mm-32 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |














