2,5 CT Hoop Drop Oorbellen met blauwe saffier en Moissanite Halo
Reguliere prijs
£645.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Verblind iedereen als je pronkt met deze oorringen, verfraaid met een ovale vorm van 7 x 5 mm gemaakt van blauwe saffiersolitaire, geaccentueerd door Moissanite Halo en opgehangen aan een Moissanite-hoepel, waardoor het het perfecte stuk is voor je speciale dag.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN022012190 |
| Lengte | 22 mm |
| Breedte | 7 mm |
| Gewicht | 2,61 g (bij benadering) |
| LAB GEMAAKT BLAUWE SAPPHIRE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 2,00 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Ovaal-5X7 mm-2 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Ovaal |
| Instellingstype | Klauwenset |
| Kwaliteitsgraad | AAAA |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 58 stuks |
| Totaal gewicht | 0,34 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,30X1,30 mm-18 stuks Rond-1X1 mm-40 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Klauwenset |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |












