2,25 CT Solitaire en verborgen Moissanite-ring met opgedoken tandstenen aan de zijkant
Reguliere prijs
£272.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze zijstenen ring is voorzien van peergeslepen moissanite als solitaire in griffenzetting. Het is vervaardigd in massief goud op solitaire ringen voor dames. Of het nu een cocktail- of kantoorfeest is, draag deze Hidden Moissanite Ring.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0721116337 |
| Breedte | 5,5 mm |
| Hoogte | 10,5 mm |
| Gewicht | 2,24 g (bij benadering) |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 16 stuks |
| Totaal gewicht | 2,67 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Peer-7X10 mm-1 stuks Rond-1,80X1,80 mm-14 stuks Rond-2,50X2,50 mm-1 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Peer, rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |














