3,25 CT Peridoot met Moissanite bruidsdruppeloorbellen
Reguliere prijs
£387.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze charmante Teardrop-bruidsoorbellen zijn gemaakt van massief goud en versierd met peergeslepen peridot en ronde vorm Moissanite, waardoor ze een prachtige keuze vormen als aanvulling op je outfit op je speciale dag.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN062190574 |
| Lengte | 24,5 mm |
| Breedte | 9,5 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Gewicht | 2,72 g (bij benadering) |
| PERIDOT-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 2,00 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Peer-6X8 mm-2 stuks |
| Kleur | Groen |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Peer |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 52 stuks |
| Totaal gewicht | 1,34 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-1,40X1,40 mm-18 stuks Rond-1,50X1,50 mm-34 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |










