3/4 CT april Birthstone Moissanite Solitaire Promise Ring voor dames
Reguliere prijs
£230.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
De Solitaire Ring is omhuld met ronde vorm 5 MM Moissanite als Solitaire en meer Moissanites zijn gezet in de Side Stone-setting. Deze ring is gemaakt van massief goud en is een perfect huwelijksverjaardagscadeau voor vrouwen geboren in april.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS102025675 |
| Breedte | 6 mm |
| Hoogte | 5,8 mm |
| Gewicht | 2,21 g |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 23 stuks |
| Totaal gewicht | 0,80 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-0,80X0,80 mm-2 stuks Rond-1,20X1,20 mm-18 stuks Rond-1X1 mm-2 stuks Rond-5X5 mm-1 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Lotus-mand-instelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |














