3/4 CT echte Ethiopische opaalsolitaire ring met diamanttrio
Reguliere prijs
£399.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Hier is een Marquise Cut Ethiopische Opaal Solitaire Ring voor dames. Deze gouden ring is verfraaid met Marquise Cut Ethiopische Opaal in een omlijsting met kralen en een diamanten trio en voegt meer magie toe aan de relatie.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS082211728 |
| Breedte | 8,7 mm |
| Hoogte | 1,5 mm |
| Gewicht | 2,32 g |
| ETHIOPISCHE OPALEN INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,50 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Marquise-4X8 mm-1 stuks |
| Kleur | Regenboog |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Marquise |
| Instellingstype | Ontwerperinstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 6 stuks |
| Totaal gewicht | 0,29 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-2X2 mm-6 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Ontwerperinstelling |
| Kwaliteitsgraad | HI-SI |


















