3/4 CT Moissanite Leaf Promise Ring met gespleten schacht in goud
Reguliere prijs
£230.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Draag een beetje sprankeling waar je ook heen gaat met onze Moissanite Promise Ring. Moissanite Leaf Ring is verfraaid in goud met marquise en rond gesneden Moissanite in gespleten schacht om wat meer vonk te geven aan je saaie en luie dagen. Deze Leaf Promise Ring is perfect om haar zich speciaal en geliefd te laten voelen.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS082214367 |
| Breedte | 5 mm |
| Hoogte | 3,5 mm |
| Gewicht | 2,00 g |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 5 stuks |
| Totaal gewicht | 0,79 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Marquise-2X4 mm-2 stuks Rond-2X2 mm-2 stuks Rond-5X5 mm-1 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Marquise, rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |










