3/4 CT smaragdgroene en diamanten bloemenclusteroorbel
Reguliere prijs
£562.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Enkele smaragdgroene edelsteen is veilig bedekt met briljant geslepen 6 ronde diamantstenen, die een vintage bloemknopoorbel vormen. Alle stenen zijn gezet in een fijne klauwzetting met 14k goud. Perfect voor alle speciale gelegenheden.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN121911690 |
| Lengte | 6,9 mm |
| Breedte | 7,3 mm |
| Gewicht | 1,47 g (bij benadering) |
| smaragdgroene informatie | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 0,21 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-3X3 mm-2 stuks |
| Kleur | Groen |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 10 stuks |
| Totaal gewicht | 0,61 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-2,20X2,20 mm-10 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |










