3/4 CT Solitaire Tanzaniet en diamanten verlovingsring
Reguliere prijs
£429.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Een mooie en mooie Solitaire-ring is verfraaid met Tanzaniet in ronde vorm, gezet als solitaire in een 4-polige zetting en Ronde diamant als zijsteen. Deze Solitaire Ring is verkrijgbaar in massief goud.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS062196169 |
| Breedte | 4 mm |
| Hoogte | 4,9 mm |
| Gewicht | 3,36 g (bij benadering) |
| TANZANIET-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 0,54 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-5X5 mm-1 stuks |
| Kleur | Blauw |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 96 stuks |
| Totaal gewicht | 0,38 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-0,80X0,80 mm-96 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | SI |












