4 CT Cushion Cut Moissanite Solitaire Crossover Ring in goud
Reguliere prijs
£305.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Deze prachtige Crossover Infinity-verlovingsring is vervaardigd uit goud en toont een kussengeslepen moissanite solitaire-set als middenstuk, omgeven door rond geslepen moissanite op de gekruiste schacht, wat een sprankelende flair geeft. Toon je liefde en toewijding met deze prachtige en unieke ring, perfect voor een verlovingsring.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS0721114672 |
| Breedte | 7 mm |
| Hoogte | 6,5 mm |
| Gewicht | 2,72 g (bij benadering) |
| MOISSANITE-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 55 stuks |
| Totaal gewicht | 3,96 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Kussen-8X8 mm-1 stuks Rond-1,20X1,20 mm-52 stuks Rond-1,40X1,40 mm-2 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Kussen, rond |
| Instellingstype | Pronginstelling |
| Kwaliteitsgraad | D-VS1 |














