6,50 CT Floral Statement-oorbellen met zoetwaterparel en diamanten accenten
Reguliere prijs
£468.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Unieke diamanten zoetwaterpareloorknopjes zijn vervaardigd in goud, omhuld met ronde zoetwaterparels en gezet als solitaire omringd met ronde diamanten.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN082019407 |
| Lengte | 10,5 mm |
| Breedte | 10,5 mm |
| Gewicht | 1,76 g (bij benadering) |
| ZOETWATERPAREL INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 6,00 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-7X7 mm-2 stuks |
| Kleur | Wit |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Kralenset |
| Kwaliteitsgraad | AAA |
| DIAMANTINFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 48 stuks |
| Totaal gewicht | 0,36 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-0,90X0,90 mm-40 stuks Rond-1,50X1,50 mm-8 stuks |
| Kleur | HI |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Kralenset |
| Kwaliteitsgraad | SI |












