6 MM Asscher Cut Black Onyx Solitaire Ring voor dames in klauwzetting met gouden schacht
Reguliere prijs
£230.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Geef iets eenvoudigs en elegants voor haar met deze Solitaire Ring versierd met een Asscher Geslepen Zwarte Onyx in Klauwzetting. De ring is gemaakt van massief goud en is een luxe keuze als Valentijnsdagcadeau voor je vrouw.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-RINGS032218640 |
| Breedte | 4 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Gewicht | 1,76 g |
| ZWARTE ONYX-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 1 Stuk |
| Totaal gewicht | 1,35 karaat |
| Afmeting (ongeveer) | Asscher-6X6 mm-1 stuks |
| Kleur | Zwart |
| Snijden | Briljante snit |
| Vorm | Asscher |
| Instellingstype | Klauwenset |
| Kwaliteitsgraad | AAA |










