6 MM zwarte Onyx Solitaire kroon Stud Oorbellen
Reguliere prijs
£243.00
Binnenkort meer voorraad
✓ Get Free Surprise Gift In Cart
Get It Now, Pay Later
Shop With Confidence
30 Days Free ReturnFree & Insured ShippingCertified Jewelry4.8/5 ReviewsPrecious Metal onlyChecked by Hand
Productdetails
Wees trendy met deze kroon-oorknopjes die zijn verfraaid met ronde vorm zwarte onyx als solitaire in kroonzetting. Deze Solitaire-oorknopjes zijn gemaakt van massief goud.
| Productinformatie | |
|---|---|
| SKU | SHP-OORBELLEN062194548 |
| Lengte | 6,7 mm |
| Breedte | 6,7 mm |
| Gewicht | 1,60 g (bij benadering) |
| ZWARTE ONYX-INFORMATIE | |
|---|---|
| Aantal stenen | 2 stuks |
| Totaal gewicht | 2,40 karaat (bij benadering) |
| Afmeting (ongeveer) | Rond-7X7 mm-2 stuks |
| Kleur | Zwart |
| Snijden | Briljant |
| Vorm | Rond |
| Instellingstype | Krooninstelling |
| Kwaliteitsgraad | AAA |












